Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд наказав примусово виселити опозиціонерів із Будинку профспілок

0 25

Штаб національного спротиву отримав рішення  Печерського суду про примусове виселення з Будинку профспілок. Про це на своїй сторінці у Facebook депутат від УДАРу Ірина Геращенко.

“Попри те, що є договор оренди Будинку профспілок, сьогодні отримали рішення  Печерського суду про примусове виселення і заборону входу до БП всіх, окрім працівників будинку профспілок”, — написала вона.

Як відомо, в Будинку профспілок розташувався Штаб національного спротиву. Депутати від опозиції кажуть, що взяли це приміщення в оренду на законних підставах.

Адвокат Андрій Авторгов наступним чином прокоментував цей припис: “Час братися за докторську дисертацію на тему: “Будь-хто”, як відповідач у цивільному процесі та боржник у виконавчому провадженні…”)))

Залиште коментар