Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд досі не відпустив останнього затриманого на Банковій

0 15

Печерський суд Києва переніс розгляд справи Ярослава Притуленка, єдиного з дев’ятьох затриманих 1 грудня на вулиці Банковій активістів, який залишається під арештом до 8 січня.

Повідомляється, що 3 січня засідання суду тривало не більше 5 хвилин.

Самого Притуленка не доставили до суду.

Жоден представник Генеральної прокуратури теж не з’явився. На суді також не було народних депутатів, проте були присутні кілька дипломатів.

Адвокати переконані, що справу можна було розглядати в п’ятницю, але суддя Христина Гладун ухвалила рішення про перенесення засідання на 17-ту годину 8 січня.

На думку правозахисників, влада ігнорує прийнятий конституційною більшістю закон “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань”.

Згідно з цим документом, діяння Притуленка та інших учасників акцій протесту та масових заходів декриміналізовано.

Закон зобов’язує закрити всі раніше відкриті кримінальні справи та впровадження проти активістів протягом 10 днів тобто до 4 січня.

Таким чином, як пояснив “Українській правді” захисник Притуленка Віталій Касько, 3 січня, по суті, це останній робочий день, коли може бути застосований цей закон.

Залиште коментар