Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сучасні політика і юстиція: виклики ХХІ століття

0 21

Під такою назвою в Одесі, на базі Національного університету “Одеська юридична академія ” проходить міжнародний симпозіум. В його роботі бере участь Президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Мевлют Чавушоглу.

Виступаючи на симпозіумі, пан Чавушоглу акцентував увагу на взаємозв’язку політики і юстиції. Зокрема, обговорювалися проблеми розгляду справ у Європейському суді з прав людини.

“Це той орган, який фінансується ПАРЄ за рахунок членства всіх учасників. А Україна є членом ПАРЄ і ми платимо гроші і в тому числі на утримання Європейського суду з прав людини. На жаль, Україна знаходиться у п’ятірці країн-лідерів за зверненнями в ЕСПС. Суд буквально завалений скаргами. Сьогодні ця авторитетна інстанція практично не в змозі ефективно виконувати свої функції. І Україна бере активну участь в оптимізації роботи суду” – сказав Сергій Ківалов.

На думку українського політика, таке правосуддя, коли розгляду справи можна чекати 5-6 років – нікому не потрібно.

“Ми робимо все для того, щоб змінити структуру цього органу, щоб він працював ефективно і оперативно. Сьогодні наша юридична академія готує проект змін щодо удосконалення роботи ЕССЧ” – повідомив народний депутат.

На думку президента ПАРЄ Мевлюта Чавушоглу, “Початок ХХІ століття ознаменувався сплеском соціальних і політичних конфліктів по всьому світу. Одним із засобів вирішення конфліктів є національні та наднаціональні суди, яким і є Європейський суд з прав людини. І зараз треба докласти максимум зусиль для забезпечення їхньої нормальної роботи” – резюмував пан Чавушоглу.

Теги:

міжнародне судочинство

Джерело:

УНН

Залиште коментар