Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створено Всеукраїнську громадську організацію «Асоціація кримінального права»

0 14

Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» спільно з Інститутом вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України 13-14 жовтня 2011 року у місті Харкові провели міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «10 років чинності Кримінального кодексу України: проблеми застосування, удосконалення та подальшої гармонізації із законодавством європейських країн».

Провідні науковці України, Росії, Білорусі, Німеччини, Польщі, представники законодавчої влади, правоохоронних і судових органів нашої держави обговорили найбільш актуальні теоретичні та практичні питання, що виникли за 10 років застосування Кримінального кодексу України 2001 року, а також шляхи подальшого удосконалення національного кримінального законодавства та його гармонізації із законодавством європейських країн.

Під час пленарного засідання президент Національної академії правових наук України, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій виступив перед учасниками зібрання з науковою доповіддю, в якій розглянув проблеми застосування та визначив шляхи вдосконалення кримінального законодавства України.

Основні тенденції та перспективи розвитку кримінального права України за останні 10 років висвітлив у своїй доповіді суддя Конституційного Суду України, академік Національної академії правових наук України Юрій Баулін. Цікавими для учасників форуму були й наукові статті колег із зарубіжних держав, зокрема з Росії, Німеччини, Польщі.

Усі матеріали до наукових доповідей та виступів учасників увійшли до збірника «Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «10 років чинності Кримінального кодексу України: проблеми застосування, удосконалення та подальшої гармонізації із законодавством європейських країн», який було презентовано під час роботи форуму.

Крім того, було проведено установчі збори новоствореної Всеукраїнської громадської організації «Асоціація кримінального права», головою якої обрано Василя Тація.

Організатори й учасники міжнародної конференції висловили сподівання, що рекомендації, розроблені під час пленарного та секційних засідань, сприятимуть покращенню якості чинного кримінального закону України, а відтак і підвищенню ефективності його застосування. Оргкомітету було доручено опрацювати й узагальнити висловлені пропозиції і направити їх до відповідних державних установ.

Теги:

кримінальне право

Джерело:

ВССУ

Залиште коментар