Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створено штаб з терористичної безпеки Євро-2012

0 76

Президент України Віктор Янукович утворив Штаб забезпечення міжнародної взаємодії і координації заходів безпеки з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Відповідний Указ № 278/2011 оприлюднений на сайті глави держави.

Указом встановлено, що робочим органом Штабу є штаб Антитерористичного центру при Службі безпеки України, який забезпечує виконання покладених на Штаб завдань; керівником Штабу є за посадою керівник Антитерористичного центру при СБУ; заступником керівника Штабу є за посадою начальник штабу Антитерористичного центру при СБУ – заступник керівника Антитерористичного центру при СБУ.

Також В.Янукович доручив керівникові Штабу подати у тримісячний строк проект Положення про Штаб забезпечення міжнародної взаємодії і координації заходів безпеки з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу і пропозиції щодо персонального складу Штабу.

Теги:

Євро-2012, СБУ

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар