Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створено Консультативну раду при Уповноваженому з прав людини

0 16

Омбудсманом України Валерією Лутковською підписано наказ про створення Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини. Склад Консультативної Ради у кількості 28 осіб було затверджено без змін. Про це повідомили в прес-службі Омбудсмана.

Перше засідання Консультативної Ради буде скликано 24 липня 2012 року.

Консультативна рада при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини створена на вимогу статті 10 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» з метою надання консультаційної підтримки Уповноваженому з прав людини, проведення наукових досліджень, а також вивчення пропозицій щодо поліпшення стану захисту прав людини. Рада є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом, який діє на громадських засадах.

До складу Ради входять: Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, представники міжнародних, громадських і профспілкових організацій, засобів масової інформації, громадські діячі та фахівці, що мають досвід роботи у галузі захисту прав і свобод людини.

Основними формами та напрямками роботи Ради є чергові та позачергові засідання, а також створення і діяльність постійних та тимчасових експертних робочих груп, які мають готувати: пропозиції щодо вдосконалення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування; сприяти формуванню правової культури та правовій інформованості населення; сприяти поглибленню співпраці Уповноваженого з громадськими та профспілковими організаціями, а також засобами масової інформації.

Теги:

Лутковська Валерія, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар