Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створено Всеукраїнський страйковий комітет

0 15

Як повідомили у прес-службі С. Капліна, комітет було створено 20 січня.

До складу комітету увійшли народні депутати України, керівництво Конфедерації вільних профспілок України, Незалежної профспілки гірників України, Профспілки працівників освіти і науки України, Профспілки медичних працівників України, Профспілки залізничників України, Профспілки підприємців України, профспілки “Захист справедливості”, Незалежної профспілки гірників України – шахтарів-інвалідів, представники студентських страйкомів низки навчальних закладів та інші профспілкові та громадські організації.

Заступником голови комітету обрано голову Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця.

На першому засіданні Всеукраїнського страйкового комітету створено робочі органи, зокрема Секретаріат, ухвалено рішення про видання друкованого органу страйкому. Налагоджено взаємодію з регіонами, співпрацю та координацію між учасниками страйкому на місцевих рівнях.

Каплін заявив, що невдовзі буде визначено дату і час всеукраїнського попереджувального страйку.

Страйком діятиме відповідно до чинного законодавства, користуючись правами профспілок, трудових колективів, громадських організацій тощо. Буде створена ціла сітка регіональних представництв страйкового комітету.

Джерело:

newsru

Залиште коментар