Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створено Асоціацію адміністративних суддів

0 31

4 березня в Вищому адміністративному суді состолось установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Адміністрація адміністративних суддів».
Президентом Асоціації обрали Олександра Пасенюка, суддю Конституційного СУДУ України, голови вищого адміністративного СУДУ України в 2004 – 2011 роках.
Віце-президентами стали суддя Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін і судді ВАСУ Наталія Блажівська та Юрій Цвіркун.
За правління обрано 15 суддів від апеляційних адміністративних округів і ВАСУ. Створено ревізійну комісію і прийнятий статут.
Ця організація створена з ініціативи «знизу» як комунікативної платформи для суддів адміністративних судів. Ініціатори створення Асоціації – судді першої, апеляційної та касаційної інстанцій адміністративної юрисдикції. Асоціація будується на демократичних принципах, тому планується створення відділень на місцях. Як зазначив Б. Санін, саме адміністративні судді розуміють, де і яким чином порушуються права громадян. Тому судді стануть більш відкритими, почнуть роз’яснювати законодавство і причини невиконання рішень державою.
Судді почали об’єднуватися, щоб мати можливість протистояти часто необгрунтованої критики від представників інших гілок влади. Створення Асоціації адміністративних суддів, слідом за Асоціацією розвитку суддівського самоврядування, направлено на утвердження незалежності судової влади. Цю мету вітали і запрошені юристи: Тетяна Варфоломеєва, Марина Ставнійчук, суддя ВСУ Олександр Терлецький, суддя Адміністративного суду міста Берліна Йорг пуделко і інші.
Можливо, в майбутньому розрізнені суддівські організації об’єднаються в одну, яка і буде забезпечувати взаємодію суддів як всередині цеху, так і зовні – з суспільством. Принаймні, такі думки були озвучені вже сьогодні.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар