Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створення Служби фінансових розслідувань суперечить програмі Президента

0 11

Економісти й політики продовжують жваво обговорювати законопроект про створення Служби фінансових розслідувань, яка б об’єднала функції шести наглядових установ, включаючи податкову службу, економічні підрозділи МВС та СБУ, а також УБОЗ та відділ боротьби з контрабандою митниці. Попри те, що Прем’єр-міністр Микола Азаров заборонив міністерствам розглядати цей документ узагалі, більшість фахівців припускають, що автори ідеї так легко від неї не відмовляться і вже найближчим часом представлять нову редакцію, прогнозують в Центрі Разумкова.

На думку директора економічних програм Центру Разумкова Василя Юрчишина, сьогодні потрібно орієнтуватися не на бажання тих чи інших чиновників щось вдосконалити на свій лад, а на ті обіцянки стосовно розвитку підприємництва, які давав президент країни. «Коли представляли програму президента на п’ятиріччя, там зовсім інакше ставили і формулювали завдання. Йшлося про лібералізацію економічного простору, зниження контролю, зменшення планових і непланових перевірок, концентрація уваги повинна бути тільки на окремих аспектах несумлінності, а не на тотальному розширенні повноважень наглядових структур, — зазначає пан Юрчишин. — Якщо говорити про захищеність підприємництва чи інвестування, наша країна — наприкінці довгого списку міжнародних рейтингів. Тому створення окремої Служби фінансових розслідувань — не той інструментарій, який може допомогти Україні прискорити економічні перетворення й зробити економічне середовище прозорішим, прогнозованішим і безпечнішим».

 

Залиште коментар