Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створення фінансового Інтерполу перебуває на фінальній стадії

0 20

Створення міжнародного форуму взаємодії органів фінансових і податкових розслідувань різних країн світу перебуває на фінальній стадії. Про це заявив начальник податкової міліції України Андрій Головач перед робочою поїздкою до Мінська (Білорусь), де пройде 15-а Координаційна рада керівників органів податкових (фінансових) злочинів країн-учасниць СНД (КРОПР).

“За рішенням Кабінету Міністрів я очолив українську делегацію. Нагадаю, що на цей момент саме наша країна головує в КРОПР, що значно спрощує ініціювання важливих питань. Одним з таких питань власне є створення форуму взаємодії органів фінансових і податкових розслідувань, який має стати своєрідним фінансовим Інтерполом, постійно діючим майданчиком для проведення зустрічей, обговорення актуальних проблем, що стоять перед службами держав-учасниць, і пошуку шляхів їх вирішення”, – заявив Андрій Головач.

Зі слів начальника податкової міліції України, перший такий захід пройде вже 6-го листопада в Стамбулі (Туреччина), в рамках 3-го Глобального форуму з податкових питань та протидії злочинності під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

“В цей момент ми спільно з ОЕСР закінчуємо роботу над останніми організаційними питаннями. Приємно, що ініційована українськими правоохоронцями модель міжнародного співробітництва знайшла розуміння у зарубіжних колег”, — підкреслив Андрій Головач.

Координаційна рада керівників органів податкових (фінансових) злочинів країн-учасниць СНД заснована в 1999-му році. У вересні 2012 року КРОПР вперше очолив представник України, генерал-полковник податкової міліції Андрій Головач.

Залиште коментар