Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створення “фінансової поліції” відкладається

0 14

Прем’єр-міністр Микола Азаров наказав відповідним міністерствам і відомствам не розглядати проект закону про створення Служби фінансових розслідувань. Про це повідомляє прес-служба Урядового порталу.

Як наголошується, таке рішення глава уряду прийняв після вивчення ситуації, у зв’язку з тим, що законопроект не відповідає вимогам часу.

Нагадаємо, раніше міністр доходів і зборів України Олександр Клименко заявив, що вирішення про створення фінансової поліції схвалить президент Віктор Янукович.

Як повідомлялося, за словами президента Центру економічного розвитку Олександра Пасхавера, ініціатива створення фінансової поліції є характерною для авторитарного суспільства.

Раніше повідомлялося, що на узгодження Мінфіну і Міндоходів представлений проект закону “Про Службу фінансових розслідувань України (фінансову поліцію)”, який пропонує зробити СФР окремим силовим органом з майже необмеженими повноваженнями, який підпорядковуватиметься президентові.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар