Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Створена робоча група з реформування прокуратури і адвокатури

0 18

Президент України Віктор Янукович створив робочу групу з питань реформування прокуратури і адвокатури. Відповідне розпорядження від 22 листопада опубліковане на сайті глави держави.

Робоча група створена з метою “підготовки погоджених пропозицій відносно реформування прокуратури і адвокатури з врахуванням загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів, забезпечення виконання зобов’язань України перед Радою Європи”.

Керівником робочої групи призначений радник президента – керівник Головного управління з питань судоустрою адміністрації президента Андрій Портнов.

Робочій групі доручено підготувати і подати в 2-місячний термін пропозиції з реформування прокуратури і адвокатури відповідно до загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар