Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Студентів залучили до реформування судів

0 17

За ініціативи Вінницького апеляційного адміністративного суду розпочався конкурс творчих робіт серед студентів на тему: «Зробимо суд кращим: адміністративні суди України та шляхи вдосконалення їх роботи очима молоді».

У Вінницькому апеляційному адмінсуді сподіваються, що запровадження такого роду науково-дослідної роботи для студентів має стати  невід’ємною складовою наукової діяльності університетів  і першим етапом у підготовці науково-обізнаних кадрів. На думку керівництва ВААС, проведення даного конкурсу є одним із важливих засобів підвищення якості підготовки фахівців з розширеним загальним та професійним  світоглядом.

Метою заходу, за задумом організаторів, є активізація молоді у громадському житті шляхом залучення студентів до обговорення питань розвитку адміністративного судочинства, формування майбутньої правової та впливової еліти України шляхом підвищення рівня професійної підготовки студентів правників України. Конкурс також передбачає запровадження актуальних, прогресивних та новаторських ідей у сфері адміністративного судочинства України. Усі охочі взяти участь у заході повинні надіслати свої заявки на участь у конкурсі до 30 квітня 2012 року.

 

Теги:

адміністративне судочинство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар