Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стипендія через суд

0 41

Студент Олександр Топорівський, який переміг минулого року в міжнародному літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, більше року не отримував обіцяну стипендію. У підсумку суд зобов’язав міністерство і Дмитра Табачника виплатити йому гроші.

Про цей вердикт суддів розповів директор юридичної компанії Lions Litigate Станіслав Батрін, який захищав інтереси потерпілого. «Спочатку представники Міністерства освіти і науки України запропонували нам укласти мирову угоду на тих умовах, що стипендіальна нагорода буде виплачена, але лише тоді, коли будуть внесені доповнення до законодавства про державний бюджет», — пояснили юристи.

Однак захисники не захотіли приймати цю пропозицію, щоб не залежати від рішень парламенту. Зрештою Окружний адміністративний суд затвердив умови, згідно з якими студент отримає свою стипендію не пізніше 30 листопада цього року і виплати не повинні залежати від обставин.

Нагадаймо, в серпні студенту, який переміг у конкурсі, вже рік не платять стипендію. Він повинен був отримувати весь цей час по тисячі гривень.

 

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар