Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Строк затримання екс-прокурора Голованівського р-ну Кіровоградської обл. та начальника райвідділу міліції цього ж району продовжено до 6 липня ц.р.

0 17

Печерський районний суд м. Києва розглянув учора, 29 червня 2009 р., подання Генеральної прокуратури України про обрання міри запобіжного заходу – взяття під варту підозрюваним: колишньому прокурору Голованівського району Кіровоградської області Євгену Горбенку та начальнику райвідділу міліції цього ж району Михайлу Ковальському у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть громадянина Валерія Олійника. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За результатами розгляду подання судом прийнято рішення про продовження строку затримання підозрюваних до 10 діб, тобто до 6 липня 2009 р.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар