Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Страсбурзький суд прийняв скаргу Немцова

0 14

Європейський суд з прав людини прийняв скаргу Бориса Немцова з приводу його арешту на 15 діб. Про це повідомила адвокат Ольга Михайлова. За її словами, із Страсбурга повідомили, що скарга прийнята в пріоритетному порядку. “По суті, Європейський суд приступив до її розгляду”, — сказала Михайлова.

“Дана скарга подана з проханням про вживання прискореної процедури її розгляду, оскільки суддя і Тверськой районний суд Москви всупереч вимогам чинного законодавства категорично відмовляються приймати і розглядати апеляційну скаргу Б.Немцова на постанову судді від 2 січня, яким він присуджений до арешту терміном на 15 діб. Немає поки що жодної реакції і від Мосміськсуду і Верховного Суду РФ, куди також надіслані відповідні телеграми”, — повідомили раніше в русі “Солідарність”, лідером якого є Немцов.

Нагадаймо, у російських судах скаргу Немцова на арешт не прийняли через святкові дні.

Б.Немцов був затриманий 31 грудня 2010 року за агресивні дії відносно міліціонерів — опозиціонер намагався пройти крізь міліційське оточення на несанкціоновану акцію на Тріумфальній площі в центрі Москви. До цього Немцов брав участь в санкціонованому московською владою мітингу на тій же Тріумфальній площі. Опозиціонер був визнаний винним в непокорі вимогам співробітників міліції. Суд призначив йому покарання у вигляді адміністративного арешту терміном на 15 діб.

Теги:

«Солідарність», Борис Немцов

Джерело:

Право.ру

Залиште коментар