Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Страховики не будуть компенсувати збиток, отриманий під час протистоянь

0 16

Страхові компанії масово відмовляються компенсувати збиток, отриманий автотранспортом 19 січня о центрі Києва. Якщо машина згорить у вогні під час мітингів і заворушень, то страхова компанія не буде компенсувати постраждалій стороні збиток, так як це підпадає під форс-мажорні обставини.

Більше того, страховики рекомендують не залишати автомобілі в центрі столиці під час проведення масових заходів.

Експерти відзначили, що існують спеціальні договори, де заздалегідь прописані компенсації на випадок збитку під час терактів і масових заворушень, однак , як визнають самі страховики, таких договорів — одиниці. Як правило, українці не страхували свій автотранспорт з цим додатковим пунктом, оскільки ризики по ньому приводили до більш високої вартості поліса.

Експерти також стверджують, що у страхових компаній є велика спокуса списати пошкодження 19 січня, отримані в центрі Києва на форс-мажор і відмовити у виплаті. Однак так чинити будуть лише невеликі компанії, а великі страховики віддадуть перевагу зберегти свою репутацію  тим більше що постраждалих приватних автомобілів у столиці не так уже й багато — спалені були автобуси і спецтехніка МВС.

Джерело:

Дело

Залиште коментар