Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Столична “Петрівка” увійшла до найбільших контрафактних ринків світу

0 14

Київський ринок «Петрівка» увійшов до числа найбільших ринків у світі, які торгують контрафактною продукцією. Така інформація з’явилася сьогодні, 7 вересня, на сайті торгового представництва США.

У список, який складається представництвом кожного року, увійшли, крім «Петрівки», Савелівський ринок у Москві, а також ринки Китаю, Гонконгу, Еквадору, Парагваю, Мексики, Аргентини, Колумбії, Індонезії, Філіппін, Пакистану і Таїланду.

США закликають Україну посилити боротьбу з піратством, інакше – країна потрапить в так званий «список 301», а це загрожує економічними санкціями.

У Київській міській адміністрації вважають, що цим повинні займатися правоохоронні органи, які, в свою чергу запевняють, що регулярно проводять рейди і знищують контрафактну продукцію.

Теги:

авторське право, контрафактна продукція

Залиште коментар