Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стівен Болдуїн подав до суду на Кевіна Костнера

0 17

Голлівудський актор Стівен Болдуїн подав до суду на свого колегу Кевіна Костнера, звинувативши останнього в шахрайстві, яке коштувало Болдуїну кількох мільйонів доларів.

Претензиї Болдуїна стосуються компанії, організованою Костнером зі своїми партнерами, яка розробила технологію очищення води від нафти.
В квітні 2010 року, незадовго до катастрофи на нафтовій платформі BP в Мексиканській затоці, Болдуїн став власником 10% частки в компанії. Проте пізніше партнери запевнили його в тому, що Костнер вже продав свою частку і, таким чином, переконали позбавитися від своєї. Насправі Костнер продовжував залишатися співвласником компанії. Окрім цього, партнери не повідомили Стівена Болдуіна про те, що мають намір запропонувати свою технологію BP.
Посля того, як Стівен Болдуїн продав частину, що належить йому, з нафтовим гігантом був підписаний контракт на 52 млн доларів.
Таким чином, Стівен Болдуін був позбавлений можливості взяти участь в розподілі прибутку. Які саме вимоги актор висуває до своїх колишніх партнерів, поки не уточнюється.

Джерело:

TMZ

Залиште коментар