Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Статистика міліцейського свавілля

0 18

За 6 місяців 2013 року до суду було скеровано обвинувальні акти стосовно 65 працівників міліції за правопорушення, пов’язанні з катуванням та іншим жорстоким поводженням. Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури у відповідь на журналістський запит.

За півроку до суду з обвинувальними актами було скеровано 38 кримінальних проваджень стосовно 65 працівників міліції за правопорушення пов’язані з катуванням або іншим жорстоким поводженням.

З початку 2013 року в Україні до кримінальної відповідальності за вчинення корупційних правопорушення притягнуто 145 працівників міліції.

Нагадаймо, за результатами розслідувань кримінальних справ за фактами корупції та хабарництва у лавах міліції Києва, які перебували у провадженні прокуратури протягом 2012 року, було постановлено 10 обвинувальних вироків та засуджено 11 осіб.

Джерело:

УНН

Залиште коментар