Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стати email-маркетологом: новий освітній серіал від Мінцифри та SendPulse

0 206

Представники малого й середнього бізнесу вважають, що саме email-маркетинг забезпечить найвищу рентабельність інвестицій під час економічного спаду у 2023 році. Такі результати дослідження Mailjet. Водночас, згідно з опитуванням Sopro, 59% маркетологів погодилися: для залучення потенційних клієнтів email-маркетинг удвічі ефективніший, ніж реклама в соцмережах.

Інструменти email-маркетингу допомагають підтримувати «теплий контакт» з клієнтом та постійно збільшувати прибуток бізнесу. Тому ця професія затребувана на ринку праці.

Мінцифри разом з платформою автоматизації маркетингу SendPulse створили освітній серіал для кожного, хто хоче спробувати себе в ролі email-маркетолога.

Під час перегляду серіалу дізнаєтеся:
з чого почати шлях в email-маркетингу;

  • як аналізувати ключові показники ефективності;
  • як виглядає «анатомія» грамотного листа;
  • як створювати якісні розсилки;
  • що таке ланцюжки тригерів в email-маркетингу;
  • якою має бути успішна email-стратегія;
  • як знайти першу роботу у сфері.

Практичною експертизою в серіалі ділиться Chief Marketing Officer у SendPulse Аліна Дикуха.

Переглянути освітній серіал можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/email-marketing

Крім того, ви можете пройти онлайн-симулятор та дізнатися, як минає типовий робочий день email-маркетолога. Зробити це можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/simulators/email-marketing-simulator

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння SendPulse.

 

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар