Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стартувала онлайн-реєстрація СПД і юрособи

0 18

Сьогодні великий день для iGov! Запущено в онлайн дві найпопулярніші державні послуги – реєстрація СПД і реєстрація юрособи. ПОСЛУГА працює ПО ВСІЙ КРАЇНІ (ви ж бо, мабуть, думали, що знову тільки для пілотної області?).
Для реєстрації СПД або юрособи (будь-якої форми власності – від ТОВ до кооперативу) досить зайти через BankID вашого банку, заповнити нехитру форму (для СПД форма взагалі заповнюється за хвилину!) І підписати заявку електронно-цифровим підписом.
Через 1-2 дня ви отримаєте емейл про те, що ваша компанія внесена до єдиного державного реєстру, поставлена ​​на облік в податкову і пенсійний фонд.
Ні в які органи взагалі ходити не потрібно. Все через інтернет.
Послуга безкоштовна. Працює з ЕЦП всіх основних центрів України, а також під всіма браузерами та операційними системами.
посилання:

Залиште коментар