Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США занесли Україну до списку порушників прав інтелектуальної власності

0 13

Головними порушниками дотримання й охорони прав інтелектуальної власності в новому щорічному звіті названо Росію і Китай. Звіт представив голова Торгівельного представництва США Рон Кірк. Автори документу звернули увагу на значне збільшення за останній рік кількості випадків порушень інтелектуальних прав та торгівельних марок “практично в усіх форматах”.

Крім Китаю та Росії, яка вже 16 років поспіль очолює список порушників, до списку “пріоритетного моніторингу” потрапили Аргентина, Ізраїль, Канада, Таїланд, Індія, Алжир, Чилі, Індонезія, Пакистан, Венесуела та уперше, починаючи від 2007-го року, Україна. Як наголошується в звіті, Україна зробила лише “мінімальний прогрес” з виконання плану дій від 2010-го року в боротьбі з піратською продукцією та контрафактами, а в деяких випадках навіть відбувся регрес.

Як пояснив Кірк, адміністрація США приділяє цій проблемі великого значення, оскільки від дотримання прав інтелектуальної власності залежить благополуччя компаній, у яких працевлаштовані 40 мільйонів американців та зосереджено до 60 відсотків експорту США.

Рейтинг USTR не тягне за собою запровадження економічних санкцій. Його основна мета «приганьбити» країни-порушниці з тим, щоб їхні уряди посилили боротьбу з піратством та порушеннями авторських й інтелектуальних прав.

Теги:

інтелектуальна власність

Джерело:

DEUTSCHE WELLE

Залиште коментар