Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США визнали київський ринок “Петрівка” піратською зоною

0 43

Київський ринок “Петрівка” внесений до списку світових зон, де продають піратську продукцію, зокрема музику, фільми, ігри та програмне забезпечення. Список таких зон опублікований на сайті офісу торгового представника США.

До  переліку увійшли також торгові зони та інтернет-сайти Індії, Китаю, Гонконгу, Таїланду, Філіппін, Колумбії, Пакистану, Аргентини. До  нього також потрапив і московський ринок “Савеловський”.

На початку року столична міліція вилучила на “Петрівці” контрафактну продукцію на більш ніж 3,4 млн гривень. Загальна кількість вилучених дисків досягла майже 15 тис. на суму понад 607 тис. гривень. За результатами проведених перевірок, діяльність частини підприємців була припинена.

Через деякий час з’явилася інформація, що в 2011 році на “Петрівці” на місці господарського і частини книжкового ринку з’явиться великий торгово-розважальний центр з однойменною назвою. Оренда зросте на 50-70%, через що продавці зустріли цю новину без особливого ентузіазму.

Залиште коментар