Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США відклали слухання щодо піратства в Україні

0 14

Торгова палата США перенесла відкриті слухання щодо дотримання в Україні прав інтелектуальної власності, які було заплановано на 18 липня, на вересень.

“Це рішення американської сторони. Ми готувалися до цих заходів, і від держслужби мав бути присутнім представник, однак нам сказали, що зборів поки не буде”, – зазначила прес-секретар Держслужби інтелектуальної власності Лариса Севастьянова.

Перенесення слухань практично заморозило прийняття антипіратських ініціатив. Зокрема, проект наказу Міносвіти про організації, які здійснюватимуть збирання роялті за використання аудіо- і відеопродукції, вже більш як місяць перебуває на стадії обговорення і не рухається далі.

Верховна Рада у свою чергу пішла на канікули, не прийнявши жодного законопроекту у сфері інтелектуальної власності.

Нагадаємо, наприкінці травня США приступили до розслідування проти України через визнання країни піратом номер один у світі в “Спеціальному звіті 301”.

У 2012 році уряд США в черговий раз закликав владу України вжити заходів щодо недопущення порушень прав інтелектуальної власності на популярних ресурсах “ВКонтакте” і Ex.ua, а також на київському ринку “Петрівка”.

Залиште коментар