Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США відклали дату виходу Лазаренка з в’язниці на рік

0 16

Колишній прем’єр Павло Лазаренко буде звільнений з в’язниці в США 1 листопада 2012 року. Про це повідомив фахівець зі зв’язків з громадськістю Федерального бюро в’язниць США Кріс Бурке.

З його слів, 4 серпня Лазаренко був переведений з федеральної виправної установи в Дубліні, штат Каліфорнія, у федеральний виправний заклад Terminal Island, штат Каліфорнія – чоловічий виправний заклад зі зниженим рівнем безпеки.

В кінці 2009 року бюро в’язниць США заявляло, що Лазаренка буде звільнено 17 серпня 2011 року. Бурке не повідомив, чому змінено строк ув’язнення, пославшись на свою некомпетентність у цьому питанні.

Лазаренко перебував під арештом у США з березня 1999 року. 14 червня 2003 він був звільнений під заставу. 1 жовтня 2008 екс-прем’єр вирішив повернутися в американську в’язницю, пояснивши це метою зберегти своє життя.

25 серпня 2006 окружний суд Сан-Франциско засудив Лазаренка до 108 місяців ув’язнення і штрафу в 10 млн доларів за відмивання грошей і продаж за кордон майна, отриманого незаконним шляхом при веденні справ на посаді українського прем’єра.

Теги:

Лазаренко Павло, відмивання коштів

Залиште коментар