Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США почали розслідування щодо порушення Україною інтелектуальних прав

0 16

США почали розслідування щодо порушення Україною інтелектуальних прав після визнання країни “пріоритетним іноземною державою під спостереженням за порушення прав інтелектуальної власності”. Про це заявила торговий представник США Міріам Сапіро, передає прес-служба представництва.

“Сполучені Штати висловили серйозну стурбованість у зв’язку з ситуацією з інтелектуальною власністю в Україні, як описано в спеціальній доповіді 301, – заявила Сапіро. – Ми будемо консультуватися з урядом України про практичних випадках, які змусили нас почати це розслідування”.

Основні проблеми України – використання урядом піратського програмного забезпечення, піратство в Інтернеті, а також непрозоре та нечесне адміністрування і діяльність агентств з управління авторськими та суміжними правами.

В рамках цього розслідування, офіс торговельного представника США (USTR) буде отримувати коментарі від зацікавлених сторін і проведе громадські слухання до 18 липня.

Теги:

інтелектуальна власність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар