Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США побачили прогрес із дотриманням прав людини в Україні

0 13

Позитивні зміни з дотриманням прав людини в Україні відзначив уряд США. У Вашингтоні оприлюднили щорічний звіт Держдепу стосовно дотримання основних прав і гарантій у світі.

До українських досягнень американці зарахували закриття центру для утримання нелегальних мігрантів Павшине у Закарпатті. Його адміністрацію звинувачували у грубому порушенні базових прав людини. Крім того, Міністерство внутрішніх справ посилило контроль за дотриманням прав людини правоохоронцями. З іншого боку занепокоєння Держдепу викликає корупція в судах, ситуація у місцях позбавлення волі, а також численні напади, скоєні на расовому чи етнічному ґрунті. Що стосується справ у світі, то найгіршою ситуацію визнали у Північній Кореї. Погіршилась ситуація у Китаї. А в Росії права людини опинилися “у ситуації облоги”.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар