Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США оштрафували компанію Alcatel-Lucent на 137 млн. доларів

0 11

Французько-американський виробник телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent погодився виплатити 137 мільйонів доларів штрафу, щоб зняти звинувачення в корупції, висунуті компанії американською владою, йдеться в прес-релізі Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

“Згідно з позовом, поданим SEC у федеральний суд у Флориді, Alcatel у період з грудня 2001 по червень 2006 року передавав хабарі урядовим чиновникам Коста-Ріки, Гондурасу, Малайзії та Тайваню”, – повідомляється в заяві американського біржового регулятора.

За даними SEC, загальна сума хабарів склала близько 8 мільйонів доларів. Alcatel-Lucent погодився заплатити 45 мільйонів доларів штрафу, щоб задовольнити позов самої SEC і ще 92 мільйонів для врегулювання претензій з боку міністерства юстиції США.

За словами глави правоохоронного підрозділу SEC Роберта Хузамі, корупційна схема Alcatel стала можливою через низький рівень корпоративного контролю всередині компанії.

Теги:

штраф, корупція, Alcatel-Lucent

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар