Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США нагадали Україні про вибіркове правосуддя

0 17

Сполучені Штати стурбовані політично мотивованим переслідуванням та затриманням колишніх державних чиновників в Україні.

Про це йшлося на засіданні робочої групи з політичного діалогу і верховенства права Комісії зі стратегічного партнерства України та США, що відбулося у Вашингтоні.

Американська сторона також порушила питання чесних виборів і недоліків, виявлених міжнародними спостерігачами під час парламентської кампанії 2012 року. В центрі уваги робочої групи опинилися суперечливі результати виборів у п’яти мажоритарних округах і рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення мандатів двох членів парламенту.

На засіданні робочої групи головували з американського боку помічник держсекретаря США з питань демократії Томас Меліа, з українського – радник Президента Андрій Портнов.

Теги:

верховенство права

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар