Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США виключили Україну зі списку порушників інтелектуальної власності

0 24

Міністерство закордонних справ заявило, що США виключили Україну зі списку основних порушників інтелектуальної власності. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

«30 квітня Офіс торгового представника США опублікував спеціальну доповідь «301» щодо стану захисту прав інтелектуальної власності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Офіс торгового представника США вирішив виключити Україну з нинішньої доповід , не привласнювати їй  ніякого статусу і не робити додаткових заходів» , — сказав пан Перебийніс.

За його словами, таке рішення стало своєрідним компромісом з боку США, а також бажанням підтвердити підтримку новому уряду України щодо вдосконалення захисту інтелектуальної власності в країні.

Нагадаємо, в 2013 році США почали розслідування дій уряду України, внаслідок яких країну визнали одним з основних порушників прав інтелектуальної власності в світі.

У червні 2013-го МВС в рамках антипіратської операції «Інтелект» вилучило контрафакт на 8 млн грн. Було відкрито 326 кримінальних виробництв та припинено діяльність 41 підпільного цеху з виготовлення підробленої продукції.

Залиште коментар