Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США виділять Україні $10 млн на боротьбу з корупцією

0 19

Сполучені Штати Америки нададуть Україні додаткову допомогу у розмірі $10 млн, яка в основному призначена для підтримки заходів у сфері боротьби з корупцією. Про це повідомив керівник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) доктор Раджив Шах.

“По всьому світу ми бачимо, як корупція придушує мрії людей та обмежує їхні можливості”, – зауважив керівник USAID. “Шляхом тісної співпраці з нашими партнерами, спрямованої на підвищення прозорості, ми зможемо допомогти Україні розкрити її потенціал для економічного зростання на широкій суспільній базі, користь від якого отримають багато майбутніх поколінь”, – додав Шах.

Також зазначається, що під час візиту до України Шах відвідає Київ та Одесу, де зустрінеться з українськими високопосадовцями, зокрема з президентом Петром Порошенком та прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Наголошується, що керівник USAID обговорюватиме з українськими посадовцями питання залучення інвестицій та підтримку заходів у сфері боротьби з корупцією.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар