Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США ухвалили рішення про надання Україні суверенної кредитної гарантії на суму до 1 млрд доларів

0 4

Сполучені Штати Америки ухвалили рішення про надання Україні суверенної кредитної гарантії на суму до 1 мільярда доларів для підтримки економічних реформ та продовження співпраці з Міжнародним Валютним Фондом (МВФ).

Дане рішення ґрунтується на підтримці, яку Сполучені Штати та країни “Великої сімки”, міжнародні фінансові інститути надають Україні для підтримки економіки в умовах посилення напруженості зі сторони Російської Федерації.

Міністр фінансів подякував США за стійку прихильність до українського народу.

“Ми вдячні Сполученим Штатам за багаторічну співпрацю та потужну підтримку. Кредитна гарантія США стане складовою для забезпечення економічної стабільності України та є важливим сигналом для міжнародних ринків”, – зазначив Сергій Марченко.

Нагадаємо, що у період з 2014 по 2016 рік Сполучені Штати надали Україні три окремі гарантії щодо суверенних кредитів на суму 1 млрд доларів. Ці кредитні гарантії відіграли важливу роль у стабілізації економіки в умовах російської агресії.

Міністерство фінансів України

Залиште коментар