Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США готові допомагати Україні у вдосконаленні трудового законодавства та розвитку профспілкового руху

0 73

Україна зацікавлена в отриманні фахових консультацій та допомозі Міністерства праці США в процесі підготовки та реалізації трудової реформи, зазначила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі із заступником Міністра праці США з міжнародних відносин Теа Лі.

Зустріч відбулася 10 листопада 2022 року в рамках візиту української делегації на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економіки України до США. Юлія Свириденко ознайомила Теа Лі з ходом триваючих в Україні реформ в сфері праці.

«Ключова мета реформ – зробити законодавство сучасним, таким, щоб воно сприяло, а не стримувало, як було багато років до цього, розвиток бізнесу та економіки. І водночас, щоб забезпечувало високий рівень захисту працівника», – зазначила Юлія Свириденко.

Як підкреслила під час зустрічі Юлія Свириденко, Україна зацікавлена також у розвитку демократичного, репрезентативного та прозорого профспілкового руху. І саме у цьому напрямку приклад США стане у нагоді.

У свою чергу Теа Лі також наголосила на важливості забезпечення прав профспілок в Україні і подякувала за готовність продовжити діалог з питань удосконалення та реформування українського трудового законодавства. Як зазначила заступник Міністра праці США з міжнародних відносин, Сполучені Штати завжди готові до співпраці з даних питань та нададуть Уряду України потрібну консультативну допомогу.

 

 

Міністерство економіки України

Залиште коментар