Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

США дадуть Україні 1 мільярд доларів

0 25

Український уряд підписав угоду зі США та ЄС щодо надання Україні фінансової допомоги. Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк. “Сьогодні у Вашингтоні підписано угоду між урядом України і урядом Сполучених штатів про виділення 1 мільярду доларів фінансової допомоги”, – повідомив Яценюк.

Як повідомлялося раніше, США призупинили низку проектів з Росією, а виділені на них гроші віддадуть Україні. Фінансування спрямують на економічні реформи та боротьбу з корупцією.

Також Рада Європейського Союзу з питань закордонних справ сьогодні, 14 квітня 2014 р. затвердила виділення Україні 1 млрд євро фінансової допомоги. Про це йдеться в рішенні Ради ЄС. “Рада сьогодні схвалила два ключові заходи з пакету пропозицій, спрямованих на надання економічної та фінансової допомоги Україні.

Вона ухвалила рішення, що передбачає до 1 млрд євро макрофінансової допомоги Україні для підтримки її економічної стабілізації та структурних реформ”, – йдеться в рішенні.

Рада також прийняла постанову про надання односторонніх торгових преференцій для України, надаючи для тимчасового зниження або скасування митних зборів згідно з графіком поступки, викладені у додатку до асоціації між Україною і ЄС.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар