Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Список злочинців ФБР очолив українець

16

Список злочинців, розшукуваних ФБР за скоєння особливо жорстоких злочинів очолив виходець із України, грабіжник банків Марат Михайлич. Як повідомляється на сайті відомства, 35-річний Михайлич пограбував у Нью-Йорку сім банків за два місяці на загальну суму в 50 тисяч доларів. Українця прозвали “бандит у свята”, оскільки його напади почалися в грудні, коли в США й Канаді святкують католицьке Різдво.

Відомо, що два останніх пограбування Михайлич зробив 13 і 16 лютого 2011 року в нью-йоркських районах Квінс і Бруклін. Під час останнього нападу, незадоволений сумою отриманих грошей, він на короткий час захопив у заручники двох банківських службовців. Після пограбування банку в районі Стейтен-Айленд 4 лютого Марат Михайлич втік від переслідування поліцейського вертольота.

Теги:

ФБР
Комментарии