Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Список чиновників, що купують дорогі авто, для ГПУ готовий

0 48

Міністерство економічного розвитку і торгівлі в ході чергової перевірки виявило ряд фактів порушень законодавства при закупівлі автомобілів держпідприємствами та установами. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв. За його словами, наразі створена система автоматичного реагування і перевірки проводяться періодично.

Якщо є спроби здійснити державну закупівлю предметів розкоші, Мінекономрозвитку відразу ж фіксує цю операцію і відповідні матеріали передає до ГПУ.

 Мінекономрозвитку протягом листопада-грудня 2011 року виявило 32 факти порушення розпорядниками держкоштів вимог постанови Кабміну “Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання державними органами…”. Неефективне використання держкоштів становить понад 18 млн грн.

Як повідомляється, у ході останньої перевірки виявлено, що протягом грудня здійснені кілька неправомірних закупівель легкових автомобілів за цінами, які перевищують встановлені постановою. Зокрема, ДТГО “Південно-Західна залізниця” за результатами відкритих торгів у грудні уклало угоду з ТОВ “Атлант-М Дніпровська набережна” на придбання 3-х легкових автомобілів (Volkswagen Passat 2,0 – 1 од., І Volkswagen Passat 1 , 8 – 2 од.) загальною вартістю 889 878 грн. ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” в грудні уклало угоду з ТОВ “Гранд Мотор” на придбання автомобіля Toyota Camry Premium 3.5 6AT. Вартість автомобіля склала 422 948 грн. ДП “Український державний центр залізничних рефрижераторних перевезень “Укррефтранс” уклало угоду з ТОВ “Автосаміт ЛТД” на придбання Toyota Camry класу Prestige вартістю 321493 грн. ДП “Куп’янський ветеринарно-санітарний завод “Ветсанзавод” уклало угоду з ТОВ “АРТСІТІ” на придбання автомобіля Toyota Camry NG 2011 комплектації Lux. Вартість автомобіля склала 346 315 грн. Національна філармонія України в грудні уклала угоду з ТОВ “Богдан Авто” на придбання автомобіля Hyundai Sonata YF. Вартість автомобіля склала 250 250 грн.

Теги:

державні закупівлі, ГПУ

Джерело:

ТСН

Залиште коментар