Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Списки адвокатів будуть доступні всім

0 17

Як повідомили в прес-службі Мін’юсту, реєстри знаходитимуться у відкритому доступі та розміщуватимуться на офіційних веб-сайтах головних управлінь юстиції (в областях, містах Київ та Севастополь), які здійснюватимуть їх ведення та технічне забезпечення.

Зокрема, на сайтах головних управлінь юстиції розміщуватимуться локальні реєстри адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та Реєстр адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору.

Реєстри міститимуть інформацію про прізвище, ім‘я та по батькові адвоката, адресу місцезнаходження робочого місця (офісу) адвоката, а також номери контактних телефонів та адресу електронної пошти адвоката. Відомості до Реєстрів вноситимуться на підставі рішення конкурсних комісій з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги (за наявності письмової згоди адвоката на обробку його персональних даних).

Бази даних локальних реєстрів, у свою чергу, будуть об’єднані у загальний Реєстр адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та Реєстр адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору.

Теги:

адвокатська діяльність, безоплатна правова допомога

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар