Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спрощено дозвільні процедури

0 16

Урядом внесено зміни до Переліку або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства. Відповідний проект постанови прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.

Як повідомили в Мінекономрозвитку, основною метою документа є спрощення дозвільних процедур за рахунок розширення прав суб’єктів господарювання щодо провадження господарської діяльності на підставі подання декларації.

Чинний Перелік складається з 95 видів дій або діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації. Проектом пропонується його скоротити на 43, що у повній мірі відповідає завданням Національного плану.

Виконання постанови дасть змогу перевести на декларативний принцип, зокрема в агробізнесі: зберігання та переробку зерна; експортно-імпортні операції із зерном та продуктами його переробки; виробництво та реалізацію насіння і садивного матеріалу; в інших сферах: розроблення, впровадження та використання енергозберігаючих заходів та енергоефективних проектів; відкриття вантажних митних комплексів, автопортів, авто терміналів; діяльність, пов’язану з туристичним супроводом; виконання робіт до будівництва об’єкта: підготовку земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика, підведення тимчасових інженерних мереж, улаштування під’їзних шляхів тощо.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар