Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спрощена реєстрація права власності на житловий будинок та земельну ділянку

0 14

Як повідомили в Міністерстві юстиції, парламент ухвалив Закон “Про внесення зміни до статті 16 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” щодо спрощення процедури державної реєстрації права власності на житловий будинок, будівлю або споруду з одночасним набуттям речових прав на земельну ділянку, на якій вони розташовані. Відповідний законопроект розробило Міністерство юстиції як законодавчу ініціативу Кабінету Міністрів.

Законом встановлюється, що у разі одночасного виникнення, переходу або припинення права власності на житловий будинок (будівлю або споруду) та на земельну ділянку, на якій він розташований, подається лише одна заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень на такі об’єкти.

Такі зміни покликані спростити бюрократичну процедуру державної реєстрації речових прав на земельну ділянку та об’єктів, які розташовані на земельній ділянці, відповідно сприяти нормалізації роботи ринку нерухомого майна в Україні.

Теги:

нерухомість

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар