Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справи судової техніки

0 24

Державна судова адміністрація України 21-22 березня за результатами тендерів уклала ряд угод на постачання комп’ютерного і іншого устаткування на 50,56 млн. грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», передають «Наші гроші».

Велику частину суми – 33,91 млн грн. – отримає ДП «Інформаційні судові системи». Державне підприємство до 1 червня повинне поставити 736 систем відеоконференцзв’язку для залів судових засідань по 39 тис. грн. і 312 мобільних систем відеоконференцзв’язку по 16,8 тис грн.

Ще 7,91млн. грн. отримає ТОВ «Тера метрополис» за 885 міжмережевих екранів по 8,9 тис. грн. Ця компанія належить кіпрському офшору «ЮДС холдинг паблік лимитед».

Ще 8,74 млн. грн. отримає ТОВ «Срібний будинок» за 1472 пристрої виведення зображення по 5,9 тис. грн. за штуку. Компанія зареєстрована на кіпрській офшор «Віал холдінгс лімітед», директором є Юрій Стецькив, який також очолив компанію UDC після переходу Богданова  (ДП «Інформаційні судові системи» очолює Леонид Богданов) в держкомпанії.

По всіх трьох тендерах документація конкурсних торгів розміщена в недоступному до перегляду вигляді. Тому невідомо яке саме устаткування купувала Державна судова адміністрація, що робить неможливим порівняння з ринковими цінами.

Джерело:

Комментарии

Залиште коментар