Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справи на Карпачову у прокуратури немає

0 72

“Прокуратурою Києва щодо Ніни Карпачової кримінальна справа не порушувалась”, – заявили  у прес-службі прокуратури. “Тому ми спростовуємо заяви Кожем’якіна”, – додали у прес-службі.

Нагадаймо, сьогодні лідер фракції БЮТ Андрій Кожем’якін заявив, що Карпачова залишила межі України через порушену проти неї кримінальну справу через фотографії синців екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

“Проти Ніни Карпачової, завдяки якій весь світ дізнався про застосування фізичних тортур до Юлії Тимошенко в Качанівській колонії, влада відкрила кримінальну справу”, – заявив він. Кожем’якін підкреслив, що через кримінальну справу Карпачова і була змушена покинути Україну.

Нагадаємо, напередодні депутат від НУНС Сергій Соболєв заявив про те, що колишній уповноважений Ради з прав людини Ніна Карпачова не може перебувати в Україні через тиск на неї з боку Генеральної прокуратури, інформує “Український тиждень”.

Як повідомлялося, Генпрокуратура звинуватила Карпачову в підробці експертного висновку про завдання травм Тимошенко працівниками Качанівської колонії.

Теги:

Карпачова Ніна

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар