Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справи Макаренка і Діденка 26 квітня розглядатиме по суті колегія суддів

0 17

Печерський районний суд Києва призначив до розгляду по суті кримінальні справи проти екс-чиновників Ігоря Діденка і Анатолія Макаренка.

Такі рішення 14 квітня пізно ввечері оголосив суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк, у провадження якого було передано для попереднього слухання зазначену кримінальну справу.

Розгляд кримінальних справ за обвинуваченням у скоєнні службових злочинів колишнього першого заступника “Нафтогазу” Діденка і колишнього глави Державної митної служби Макаренка по суті має відбутися 26 квітня.

У той же час суддя відхилив усі клопотання адвокатів підсудних, задовольнивши лише одне: що справа слухатиметься колегією суддів, а не одним суддею одноособово.

На 14 квітня попередні слухання справи за звинуваченням колишнього голови Державної митної служби України Макаренка та колишнього першого заступника голови правління НАК “Нафтогаз Україна” Діденка було перенесено через те, що звинувачуваних не доставили на судове засідання.

Служба безпеки України завершила досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням посадових осіб НАК “Нафтогаз України” та Державної митної служби в розтраті природного газу, що належить компанії RosUkrEnergo АG, та його незаконному розмитненні в лютому-березні 2009 року.

За даними СБУ, під час слідства було зібрано достатньо доказів, що підтверджують провину звинувачуваних в інкримінованих їм злочинах. У цій справі заарештували Діденка, Макаренка та заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька. Макаренка заарештували наприкінці червня, а Діденка – у липні 2010 року.

23 березня Служба безпеки України передала зазначену справу до прокуратури міста Києва для підтвердження звинувачувального висновку. 25 березня прокуратура передала справу до суду.

Теги:

Діденко Ігор, Макаренко Анатолій

Залиште коментар