Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справи 17 митників направлено до суду

0 17

Як повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації ГПУ  відділом генпрокуратури з розслідування злочинів щодо корупційних діянь закінчено розслідування кримінальної справи за обвинуваченням 17 працівників митниці, які входили до злочинної організації, у тому числі керівника та його заступників, у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 368 КК України.

Митники обвинувачуються у вчиненні в складі злочинної організації більше 700 епізодів вимагання та одержання від представників декларантів хабарів за швидке і безперешкодне митне оформлення щодо задекларованих ними товарів.

Санкціями інкримінованих обвинуваченим статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років та конфіскації майна.

Чотирьом із обвинувачених судом обрано запобіжний захід – взяття під варту. З метою забезпечення виконання вироку в частині конфіскації, на майно обвинувачених накладено арешт. Кримінальну справу, за повідомленням ГПУ, направлено для розгляду по суті до Апеляційного суду Волинської області.

Теги:

митниця, корупція, ГПУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар