Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу запорізької рейдерської групи передали до суду

21

Прокуратура Запорізької області передала до суду кримінальну справу злочинної організації рейдерів, які заволоділи майном підприємств на суму понад 36 млн. грн.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області, 7 учасникам злочинної організації інкримінується здійснення за допомогою незаконних рішень третейського суду рейдерських захоплень державного підприємства “Запорізький авторемонтний завод”, ВАТ “Мелітопольський пивоварний завод” і ряду інших великих підприємств з метою незаконного заволодіння об`єктами нерухомості.

Під час слідства, що проводилося слідчим управлінням ГУМВС України у Запорізькій області, встановлено, що протягом 2008-2009 років члени даної організації рейдерів, шляхом використання підконтрольних їх організатору суддів третейського суду і підприємств на підставі незаконних судових рішень намагалися шахрайським шляхом заволодіти грошовими коштами банків “УкрСиббанк”, “Кредитпромбанк”, “МетаБанк”.

На сьогодні дії членів організації рейдерів кваліфіковані, як скоєння злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 209, ч. 2, 3 ст. 358, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України – “Створення злочинної організації”, “Шахрайство в особливо великих розмірах”, “Фіктивне підприємництво”, “Легалізація коштів, одержаних злочинним шляхом”, “Підробка документів, печаток і бланків і використання явно підроблених документів”, а також “Службова фальсифікація”.

“Заподіяний даними злочинами збиток перевищив 36 мільйонів гривень, з метою відшкодування якого вилучено і заарештовано майно рейдерів на суму понад 36 мільйонів гривень”, – повідомили в прокуратурі.

Теги:

рейдерство

Джерело:

УНІАН

Комментарии