Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу суддів В.Келеберди та С.Штогуна ВРЮ розгляне 5 листопада.

0 21

Питання щодо адміністративних суддів Володимира Келеберди та Сергія Штогуна Вища рада юстиції розгляне 5 листопада. Про це повідомили в прес-службі ВРЮ, передає кореспондент РБК-Україна.

Перенесення розгляду цього питання відбулося з декількох причин. По-перше, через відсутність кворуму ВРЮ через те, що член ВРЮ Сергій Ківалов відбув до парламенту. Інша причина в тому, що судді В.Келеберда та С.Штогун не з’явилися на засідання ВРЮ.

Крім того, стосовно судді В.Келеберди ВРЮ дійшла висновку про необхідність додатково вивчити матеріали перевірки його діяльності, а також з’ясувати, чи має він на сьогодні статус судді. Як повідомили в прес-службі ВРЮ, суддя С.Штогун надав інформацію про те, що не може прибути через хворобу. В адміністративному суді повідомили, що суддя В.Келеберда є хворим, однак він особисто ВРЮ про це не повідомляв і до ВРЮ не надходило ніяких документів з цього приводу.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар