Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу проти організатора “курсів збагачення” зі США передали до суду

0 15

ГПУ затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно дев’яти учасників злочинної організації, очолюваної громадянином США Робертом Флетчером.

Шахраї завдяки незаконним махінаціям заволоділи близько 64 млн грн, що належали понад 200 громадянам України, повідомляє прес-центр ГПУ. Досудовим слідством установлено, що учасники злочинного об’єднання у “тренінгових центрах”, створених у найбільших містах держави, під виглядом проведення навчання з фінансової грамотності, вводили людей в оману, повідомляючи їм неправдиві відомості щодо можливості інвестування грошових коштів та отримання надприбутків.

Насправді отримані кошти привласнювались, повідомили у прес-службі ГПУ. Чотирьох обвинувачених взято під варту. За вчинені злочини членам злочинного об’єднання загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Кримінальну справу для визначення підсудності направлено до Апеляційного суду Києва.

Теги:

Роберт Флетчер, шахрайство, ГПУ, фінансові махінації

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар