Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу про вбивство судді Зубкова направлено до суду

13

Прокуратура Києва завершила розслідування кримінальної справи за фактом вбивства судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова і направила цю справу до суду.

Слідчий відділ закінчив розслідування і направив до суду кримінальну справу за обвинуваченням двох осіб, які в березні поточного року вбили суддю Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова, йдеться в повідомленні ГПУ.

Прокурор Києва Анатолій Мельник нагадав, що двоє громадян – батько і син – за попередньою змовою, з метою помсти за винесення судового рішення у цивільній справі, вбили суддю в під’їзді будинку, де він жив.

Крім того, після скоєння злочину один з обвинувачених здійснив замах на життя свідка вбивства судді.

В цей час обвинувачені перебувають під вартою.

Максимальне покарання за вчинення цього злочину – довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, увечері 21 березня в Києві в під’їзді свого будинку по вулиці Голосіївській був убитий суддя Шевченківського районного суду Сергій Зубков. На його тілі були виявлені вогнепальні поранення, у тому числі в голову, і три ножових поранення.

Теги:

Зубков Сергій

Джерело:

Кореспондент

Комментарии