Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу про вбивство судді Зубкова направлено до суду

0 13

Прокуратура Києва завершила розслідування кримінальної справи за фактом вбивства судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова і направила цю справу до суду.

Слідчий відділ закінчив розслідування і направив до суду кримінальну справу за обвинуваченням двох осіб, які в березні поточного року вбили суддю Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова, йдеться в повідомленні ГПУ.

Прокурор Києва Анатолій Мельник нагадав, що двоє громадян – батько і син – за попередньою змовою, з метою помсти за винесення судового рішення у цивільній справі, вбили суддю в під’їзді будинку, де він жив.

Крім того, після скоєння злочину один з обвинувачених здійснив замах на життя свідка вбивства судді.

В цей час обвинувачені перебувають під вартою.

Максимальне покарання за вчинення цього злочину – довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, увечері 21 березня в Києві в під’їзді свого будинку по вулиці Голосіївській був убитий суддя Шевченківського районного суду Сергій Зубков. На його тілі були виявлені вогнепальні поранення, у тому числі в голову, і три ножових поранення.

Теги:

Зубков Сергій

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар