Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу про розкрадання коштів під час реконструкції швидкісного трамваю направлено до суду

0 59

Прокуратура столиці направила до Апеляційного суду міста Києва для визначення підсудності кримінальну справу за обвинуваченням п’яти членів ОЗУ в заволодінні коштами столичного бюджету, виділеними на будівництво швидкісного трамвая в Києві. Кримінальну справу порушено за ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Як повідомили в прес-службі Прокуратури міста Києва, в ході досудового слідства встановлено, що службові особи генпідрядних та субпідрядних організацій залучали низку підприємств (з ознаками фіктивності) та шляхом штучного завищення будівельних матеріалів заволоділи коштами бюджету міста Києва на суму понад 23 мільйонів гривень.

У повідомленні прокуратури також говориться, що за даний злочин Кримінальним кодексом України передбачено максимальне покарання до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, розкрадання на суму 23,6 мільйона гривень при реконструкції третьої лінії швидкісного трамвая в Києві столичні правоохоронці виявили в січні.

Теги:

розкрадання бюджетних коштів

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар