Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу Оксани Макар перекваліфіковано на статтю про умисне вбивство

0 17

Кримінальну справу стосовно трьох причетних до скоєння злочину над Оксаною Макар перекваліфіковано зі статті про замах на вбивство на статтю про умисне вбивство. Про це на брифінгу у Києві повідомив керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

“У зв’язку зі смертю Оксани Макар Генеральна прокуратура дала письмові вказівки Головному слідчому управлінню МВС щодо перекваліфікації злочину … із замаху на скоєний злочин”, – сказав він.

Таким чином, за його словами, стаття 15 Кримінального кодексу (замах на вчинення злочину) знято. Після перекваліфікації всім трьом причетним до цього злочину буде пред’явлено обвинувачення.

Керівник прес-служби також нагадав, що для проведення досудового слідства передбачається двомісячний термін, однак з урахуванням обставин злочину заплановано завершити слідчі дії вже в квітні.

У свою чергу начальник управління зі зв’язків із громадськістю МВС Володимир Поліщук наголосив, що смерть Макар не стане на заваді розслідуванню справи, оскільки з нею проводили необхідні слідчі дії та зібрали доказову базу. “З нею спілкувалися правоохоронці, її свідчення також є в матеріалах справи. Вже зібрано дуже серйозну доказову базу”, – сказав він.

За словами Поліщука, стосовно всіх трьох причетних порушено кримінальну справу за статтею про умисне вбивство, зґвалтування, а одному з них також пред’явлено обвинувачення у зґвалтуванні неприродним способом. Поліщук додав, що за такі злочини покаранням може бути як позбавлення свободи до 15 років, так і довічне ув’язнення.

Теги:

кримінальний злочин, ГПУ, Макар Оксана

Залиште коментар